Privatumo politika

Ši privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta 2023-07-20 .

UAB „PoP Diva“ (toliau – „Bendrovė“ arba tiesiog „mes“), saugo informaciją apie Jus, tvarkydama duomenis vadovaujasi Europos Sąjungos bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (toliau – BDAR) ir kitais duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais. Šioje UAB „PoP Diva“ privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) pateikiama išsami informacija apie tai.

1. Kas pateikiama šiame Privatumo pranešime?
Šioje Privatumo politikoje pateikiame atsakymus į svarbiausius klausimus – kaip renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Prašome atidžiai susipažinti su šia svarbia informacija ir laikas nuo laiko apsilankyti mūsų interneto puslapyje adresu https.homebynb.lt ir perskaityti ten skelbiamą naujausią Privatumo politikos versiją.

2. Kas yra atsakingas už informacijos apie Jus apsaugą?
Duomenų valdytojas yra UAB „PoP Diva“ įmonės kodas: 305465935, su kuriuo susisiekti galite telefonu +37063458888 arba el. paštu: info@homebynb.lt

3. Kodėl ir kokią informaciją apie Jus renkame?

Nr.Kodėl renkame informaciją apie Jus?Kokią informaciją apie Jus renkame?Kodėl turime teisę rinkti Jūsų pateiktą informaciją?Kiek laiko naudojame ar saugome informaciją apie Jus?
3.1.

Sudarome ir vykdome su Jumis sutartis (pavyzdžiui pirkimo – pardavimo), vykdome su tuo susijusias mokestines prievoles, teikiame informaciją, susijusią su sutarties vykdymu.

 

Vardas ir pavardė, asmens kodas (jei reikalinga sąskaita faktūra vykdančiam individualią veiklą) ir (ar) gimimo data, gyvenamosios vietos adresas, siuntos pristatymo adresas, eleketroninio pašto adresas, telefono numeris, atsiskaitymo informacija, atsiskaitymo laikotarpis, įsisklonimų informacija, banko sąskaitos numeris, sutartis, jos papildymai, pakeitimai ir priedai, priėmimo – perdavimo aktai, sudarymo datos, sutarties numeris, sutarties sudarymo ir vykdymo vieta, informacija apie sutarties vykdymą, sutarties nutraukimo informacija, komunikacija su Jumis, kita informacija, kuri gali būti reikalinga tinkamam sutarties vykdymuiSudarome ir vykdome su Jumis sutartį (BDAR 6 str. 1 d. b p.), privalome rinkti informaciją pagal įstatymus (BDAR 6 str. 1 d. c p.)Sutarties galiojimo metu ir 10 metų po sutarties pasibaigimo
3.2.Esate sulaukęs 18 metų, registruojatės interneto svetainėje ir susikuriate paskyrą, o mes užtikriname nepertraukiamą jos veikimą.Vartotojo vardas, el.pašto adresas, adresas, patvirtinimas dėl amžiaus.Turime Jūsų sutikimą (BDAR 6 str. 1 d. a p .)Duomenys saugomi 5 metus nuo paskutinio prisijungimo.
3.3.Pradėjote pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje prekes ir palikote neapmokėtą prekiųVardas, el. pašto adresas, adresas, telefono numeris, prekės, kurios įsidėtos į krepšelį.Turime teisėtą interesą (priminti apie panašias prekes ir paslaugas savo klientams, suteikdami galimybę laiškų pagal BDAR 6 str. 1 d. f .)Duomenys saugomi 3 metus nuo paskutinio inicijuoto pirkimo.
3.4.Perkate „Home by NB“ dovanų čekį iš UAB „Gera dovana“ Vardas, pavardė,dovanų čekio suma, serijos (užsakymo) numeris, adresas, telefonas, el.pašto adresasTurime teisėtą interesą, siekiant įvykdyti jūsų pirkimo – pardavimo sutartį sudarytą su UAB „Gera dovana“ (BDAR 6 str. 1 d. f .)Duomenis saugome 3 metus nuo dovanų čekio įsigijimo.
3.5.Esate neregistruotas vartotojas ir įsigyjate dovanų kuponą Vardas, pavardė, el.pašto adresas, telefono numeris, dovanų kupono suma, duomenys, kam skirtas kuponas, pasveikinimo tekstas dovanų kupono pristatymo adresas.Sudarome ir vykdome su Jumis sutartį (BDAR 6 str. 1 d. b p.), privalome rinkti informaciją pagal įstatymus (BDAR 6 str. 1 d. c p.)Sutarties galiojimo metu ir 10 metų po sutarties pasibaigimo
3.6.Pateikiate prašymą dėl sąskaitos faktūros išrašymo Vardas, pavardė, asmens kodas ir (ar) gimimo data, gyvenamosios vietos adresas, įgaliojimas, įgaliojimo galiojimo laikas ir numeris, parašas, ryšys su atstovaujamu asmeniu, atstovaujamas asmuo, pareigos, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, prisijungimo prie mūsų sistemų vardas, visa informacija, kurią Jūs pateikiate Bendrovei (pvz., informacija apie Jūsų atstovaujamą asmenį, sudarytas sutartis ir pan.) ir, kiek tai susiję su sutarties vykdymu, komunikacija su Jumis, kita informacija, kuri gali būti reikalinga tinkamam sutarties vykdymui.Sudarome ir vykdome su Jumis sutartį (BDAR 6 str. 1 d. b p.), privalome rinkti informaciją pagal įstatymus (BDAR 6 str. 1 d. c p.)Sutarties galiojimo metu ir 10 metų po sutarties pasibaigimo
3.7.Palaikome santykius su Jūsų atstovaujamais fiziniais ar juridiniais asmenimisVardas ir pavardė, asmens kodas ir (ar) gimimo data, gyvenamosios vietos adresas, įgaliojimas, įgaliojimo galiojimo laikas ir numeris, parašas, ryšys su atstovaujamu asmeniu, atstovaujamas asmuo, pareigos, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, prisijungimo prie mūsų sistemų vardas, visa informacija, kurią Jūs pateikiate Bendrovei (pvz., informacija apie Jūsų atstovaujamą asmenį, sudarytas sutartis ir pan.) ir, kiek tai susiję su sutarties vykdymu, komunikacija su Jumis, kita informacija, kuri gali būti reikalinga tinkamam sutarties vykdymuiTurime teisėtą interesą (palaikyti santykius su Jūsų atstovaujamais asmenimis) (BDAR 6 str. 1 d. f p.)Sutarties galiojimo metu ir 10 metų po sutarties pasibaigimo
3.8.

Vykdome Jums skirtą tiesioginę rinkodarą, siųsdami naujienlaiškius elektroniniu paštu.

Informuojame Jus apie Jums aktualias Bendrovės paslaugas, teikdami apklausas ar prašydami nuomonės  apie jums teikiamas paslaugas ir pan.

 Vardas, pavardė, el.pašto adresas,  patvirtinimas, kad esate vyresnis nei 18 metų amžiaus.Turime sutikimą, kad naudosime informaciją apie Jus tiesioginės rinkodaros vykdymui (BDAR 6 str. 1 d. a p., LR elektroninių ryšių įstatymo 81 str. 1 d.).Jūsų suteiktas sutikimas galioja 5 metus, nuo sutikimo davimo datos.
3.9.Pateikiate mums prašymą, pasiūlymą ar skundą  bendruoju el. pašto adresu, interneto svetainėje pateiktoje formoje ar kitais elektroninių ryšių kanalaisVardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, užklausos tema, užklausos gavimo laikas, užklausos turinys, užklausos priedai, susirašinėjimo istorija, kita teikta informacija, susijusi su pateikta užklausa, atsakymas į užklausą

Turime Jūsų sutikimą

(BDAR 6 str. 1 d. a p.),  privalome rinkti informaciją pagal įstatymus (BDAR 6 str. 1 d. c p.), turime teisėtą interesą (išnagrinėti Jūsų užklausas, prašymus ar skundus) (BDAR 6 str. 1 d. f p.)

 
3.10.Galime dalyvauti su Jumis susijusiuose teisiniuose procesuoseVisa šioje Privatumo politikoje paminėta informacija.Turime teisėtą interesą (apginti Bendrovės teises teisiniuose procesuose) (BDAR 6 str. 1 d. f p.)10 metų po sutarties su Jumis pasibaigimo arba 10 metų po teisinių procesų pasibaigimo
3.11.Užtikriname efektyvų ir saugų mūsų interneto puslapio veikimą bei siekiame sužinoti, kaip asmenys naudoja mūsų teikiamas interneto puslapyje siūlomas paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir sukurti naujasIP adresas, operacinės sistemos versija, įrenginio, kurį naudojate, parametrai, sesijos pradžios laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėje, ir bet kokia informacija, saugoma naudojant slapukus, taikomus Jūsų įrenginyje (plačiau apie naudojamus slapukus žr. Slapukų punkte).

Turime teisėtą interesą (stebėti savo teikiamų paslaugų kokybę, gerinti ir kurti naujas paslaugas, užtikrinti, kad Bendrovės interneto puslapis veiktų kokybiškai saugiai bei jame apsilankę asmenys rastų jiems aktualią informaciją) (BDAR 6 str. 1 d. f p.) ir  Turime Jūsų sutikimą

(BDAR 6 str. 1 d. a p.) dėl papildomų naudojamų slapukų.

Terminas nurodytas Privatumo politikos XX dalyje
3.12.

Bendraudami su Jumis, organizuodami konkursus, žaidimus mūsų socialinių tinklų:

Facebook paskyroje

(5) Home by NB | Vilnius | Facebook

Instagram paskyroje

Home by NB|Natalija Bunkė (@homedecorbynb) | Instagram

Tvarkysime mūsų paskyrose Jūsų pateiktus Jūsų socialinio tinklo paskyros duomenis – paskyros vardą, paskyros profilio nuotrauką, Jūsų išreikštas reakcijas („patiktukus“) paskelbtai informacijai, Jūsų paliktus komentarus, pasidalinimo istoriją, mūsų paskyroje Jūsų patalpintą turinį (pvz. jei komentaruose pasidalinsite nuotraukomis ar video įrašais).

Žaidimų, konkursų organizavimo tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkysime taip, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje.

Teisę nesutikti su asmens duomenų tvarkymu socialiniuose tinkluose galite įgyvendinti socialinių tinklų valdytojų nustatyta tvarka.

Jūsų pateiktus  asmens duomenis  tvarkysime teisėto intereso pagrindu – informuoti apie vykstančias naujienas, bendrauti su mūsų sekėjais ir socialinių puslapių lankytojais, statistinės informacijos pagrindu mūsų teikiamą informaciją ir kitą paskyrose atliekamą veiklą pritaikyti paskyros lankytojų poreikiamsAsmens duomenys, kuriuos Jūs pateikiate atlikdami tam tikrus veiksmus socialiniuose tinkluose, tvarkomi ir saugomi socialinių tinklų valdytojų nustatyta tvarka ir terminais, ir mes negalime daryti tam jokios įtakos.
3.13.Pateikiate prašymą įgyvendinti duomenų subjektų teises numatytas BDAR ir užtikriname prašymo įgyvendinimo vykdymąPriklausomai nuo to, kokius asmens duomenis pateikiate: vardas, pavardė, telefono numeris, adresas, gimimo data, el. pašto adresas, tabelio numeris, juridinio partnerio kodas, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija, prašymas dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo, prašymo data, prašymo vieta, nurodytas atsakymo į prašymą pateikimo būdas, prašymo turinys ir kita informacija, pateikta duomenų subjekto prašyme, atsakymas duomenų subjektui, kita informacija, susijusi su duomenų subjekto teisių įgyvendinimu.Turime teisinę prievolę (užtikrinti duomenų subjektų teisių įgyvendinimą –  (BDAR III skyrius)Prašymai saugomi 5 metus nuo atsakymo pateikimo dienos.

4. Kokią informaciją privalote mums pateikti ir kodėl?
Prašome peržiūrėti atsakymą į 3 punktą aukščiau – privalote pateikti tą informaciją apie Jus, kuri yra būtina tam, kad:
4.1. sudarytume su Jumis sutartis ir įvykdytume sutartinius įsipareigojimus ;
4.2. sudarytume sutartis su Jūsų atstovaujamais asmenimis ir įvykdytume sutartinius įsipareigojimus.

Jums nepateikus nurodytos informacijos, negalėsime su Jumis ir/ar Jūsų atstovaujamais asmenimis sudaryti sutarčių ir vykdyti sutartinių įsipareigojimų

5. Iš kur gauname informaciją apie Jus?
Didžiąją dalį informacijos pateikiate Jūs pats, tačiau tam tikrą dalį informacijos galime gauti iš bendrovės partnerių

6. Kam perduodame informaciją apie Jus?
Su Jumis susijusią informaciją perduodame ar dalinamės su partneriais, paslaugų teikėjais, taip pat toliau išvardintais subjektais tik tiek, kiek kai tai būtina ir leidžiama pagal galiojančius įstatymus, taip pat dėl 3 punkte išvardytų priežasčių:
6.1. Duomenų tvarkytojams: naujienlaiškių siuntimas, IT paslaugos, buhalterių paslaugos,
6.2. Bankams, vykdantiems atsiskaitymo operacijas
6.3. Teismams, priežiūros, teisėsaugos ir kitoms valstybės institucijoms
6.4. Advokatams, notarams, antstoliams, auditoriams, konsultantams, informacinių technologijų priežiūros paslaugų teikėjams, elektroninių ryšių paslaugų teikėjams, draudimo bendrovėms, archyvavimo paslaugas ir kitas paslaugas Bendrovei teikiančioms bendrovėms

Pažymime, kad Bendrovė duomenų tvarkytojais pasirenka tik tuos asmenis, kurie pateikė Bendrovei pakankamą garantiją, kad jie taiko tinkamas technines ir organizacines priemones, užtikrinančias saugų asmens duomenų tvarkymą ir tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal galiojančius Europos Sąjungos teisės aktus.

7. Ar Jūsų duomenys bus perduodami už Europos ekonominės erdvės ribų[2]?
Dauguma atvejų asmens duomenys tvarkomi ir perduodami Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės teritorijoje, tačiau esant būtinumui dėl tam tikrų paslaugų teikimo, duomenys gali būti perduodami ir tvarkomi už minėtų teritorijų ribų, kai yra laikomasi tinkamo lygio asmens duomenų apsaugos. Kai tai leidžia teisės aktai ir to reikia dėl priežasčių, nurodytų šio Privatumo pranešimo 6 punkte, informaciją apie Jus atskleidžiame:
7.1. Remdamiesi Europos Komisijos sprendimu dėl tinkamumo, reiškiančiu, kad Europos Komisija pripažino valstybę, kurioje yra įsisteigęs ir (ar) vykdo veiklą trečiasis asmuo, kaip užtikrinančią tinkamą asmens duomenų apsaugos lygį;
7.2. Su trečiuoju asmeniu esame pasirašę sutartį, paremtą Europos Komisijos patvirtintomis Standartinėmis sutarčių sąlygomis;
7.3. Esame gavę Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos leidimą;
7.4. Pasinaudoję, jeigu tai įmanoma, kitomis galimomis asmens duomenų apsaugos priemonėmis bei nukrypti leidžiančiomis nuostatomis.

8. Kokias teises turite?
BDAR ir kiti teisės aktai suteikia Jums teises, numato atvejus, kada galite jomis pasinaudoti, tvarką, kurios turite laikytis, taip pat išimtis, kokiais atvejais negalite pasinaudoti suteiktomis teisėmis. Kai leidžia teisės aktai, Jūs galite:
8.1. susipažinti su savo asmens duomenimis, t. y. gauti pranešimą, patvirtinantį, ar tvarko Jūsų asmens duomenis, ir, jei tvarko, prašyti susipažinti su tvarkomais duomenimis ir su jais susijusia informacija;
8.2. pateikti mums prašymą ištaisyti netikslią, neteisingą naudojamą informaciją arba ją papildyti, kai ji nėra išsami;
8.3. pateikti mums prašymą ištrinti informaciją apie Jus, kurią turime, jeigu ją naudojame neteisėtai;
8.4. pateikti mums prašymą apriboti turimos informacijos apie Jus tvarkymą, kai ginčijate duomenų tikslumą ar prieštaraujate duomenų tvarkymui, nesutinkate, kad būtų ištrinti neteisėtai tvarkomi Jūsų duomenys, ar duomenų Jums reikia, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;
8.5. pareikšti nesutikimą dėl duomenų naudojimo, kai Jūsų duomenis tvarkome siekdami teisėtų Bendrovės ir (ar) trečiųjų asmenų interesų;
8.6. pateikti mums prašymą perkelti (gauti) duomenis, kuriuos mums pateikėte pagal sutartį ar duodamas sutikimą dėl duomenų tvarkymo ir kuriuos mes tvarkome automatizuotomis priemonėmis bendrai naudojama elektronine forma;
8.7. nesutikti, kad Jums būtų taikomas visiškai automatizuotu būdu priimtas sprendimas, įskaitant profiliavimą, jei toks sprendimų priėmimas gali turėti teisines pasekmes ar panašų reikšmingą poveikį Jums;
8.8. atšaukti mums duotus sutikimus dėl informacijos apie Jus naudojimo, kai duomenis naudojame remdamiesi Jūsų pateiktu sutikimu;
8.9. pateikti skundą priežiūros institucijai, visų pirma valstybėje narėje, kurioje yra Jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta arba vieta, kurioje padarytas įtariamas BDAR pažeidimas ir kreiptis dėl teisminių teisių gynimo priemonių. Lietuvos Respublikoje priežiūros institucija yra Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (L. Sapiegos g. 17, Vilnius,; el. paštas: ada@ada.lt), tačiau pirmiausia rekomenduojame kreiptis į mus, ir mes pabandysime kartu su Jumis išspręsti visus Jūsų prašymus.

9. Kaip galite įgyvendinti savo teises?
Norėdamas įgyvendinti šio Privatumo pranešimo 8 punkte nurodytas savo teises, turite:
9.1. asmeniškai pristatyti prašymą įgyvendinti duomenų subjekto teises (toliau – Prašymas) į Bendrovės būstinę;
9.2. išsiųsti Bendrovei Prašymą šio Privatumo pranešimo 11 punkte nurodytais pašto adresais (prie Prašymo turi būti pridėta asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija, patvirtinta notaro ar kita teisės aktų nustatyta tvarka);
9.3. pateikti Bendrovei Prašymą šio Privatumo pranešimo 11 punkte nurodytais elektroninio pašto adresais (prašymas, teikiamas elektroniniu paštu, turi būti pasirašytas saugiu kvalifikuotu elektroniniu parašu).

10. Ar mūsų interneto puslapis palieka slapukus Jūsų kompiuteryje ar įrenginyje
Taip, mes naudojame slapukus, kaip nurodyta lentelėje slapukų politikos puslapyje. Apie juos daugiau galite sužinoti slapukų politikoje.

11. Kaip susisiekti su Bendrove?
Bendrovė neturi duomenų apsaugos pareigūno, tačiau visais klausimais galite susisiekti: el. paštu info@homebynb.lt  arba telefonu +370 634 58888  bei atvykti adresu Kęstučio g.51,   LT-08124

[1] Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas).

[2] Europos Ekonominę Erdvę sudaro visos Europos Sąjungos valstybės narės bei Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top