D.U.K.

Užsakymas į jūsų pasirinktą paštomatą atvyks per 1-7d. nuo apmokėjimo. Jei apmokėjimas buvo atliktas savaitgalį ar šventinę dieną, užsakymas bus pristatytas per 1-7 darbo dienas, skaičiuojant nuo šventinio periodo pabaigos. Ypatingos aplinkybės gali įtakoti siuntų vėlavimą.

Visiems buitiniams prietaisams yra taikoma 2 metų garantiją. Nustatyta pagal: Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai visoms asmeninio vartojimo prekėms (fiziniams asmenims) nustato 24 mėn. garantinį laikotarpį, nebent prie prekės aprašymo nurodyta yra kitaip.

Dėl iš garantinio serviso sugrįžusios prekės pažeidimo nuoširdžiai prašome kreiptis elektroniniu laišku į: info@homebynb.lt.

Prekių nerezervuojame.

Natalijos Bunkės „HomebyNB“ fizinėje parduotuvėje galite atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek kreditine kortele. Elektroninėje parduotuvėje atsiskaityti galite dalimis, mokėti kortele, per elektronine bankininkyste ar paypal.

Taip, užsakymus galite atsiimti NEMOKAMAI HomebyNB fizinėje parduotuvėje – Kęstučio g. 51, Vilnius, prieš tai pasižymėję užsakymo pristatymą – Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje.

Galite rinktis DPD kurjerį į namus, bei pristatymus į DPD ir LP Express savitarnos terminalus.

Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigyjimo dienos.

Gavus brokuotą ar pažeistą prekę susisiekite su mumis elektroniniu laišku uzsakymai@homebynb.lt. Pagal situaciją parinksime geriausią variantą prekės grąžinimui. Paštomatu – mes Jums atsiųsime koduką, kurį turėsite suvesti paštomate ir gavus lipduką užklijuoti grąžinimo etiketę ant grąžinamos siuntos. Paštomate pasirinkite „siųsti siuntą” ir tuomet „siųsti iš anksto suformuotą siuntą”. Toliau nuskenuoti ant etiketės esantį barkodą ir pasirinkite siuntos dydį. Galiausiai turėtumėt įdėti siuntą į paštomatą, uždaryti dureles ir patvirtinti siuntą ekrane. Didesnių prekių grąžinimui iškviesime kurjerį jūsų adresu.

Taip, mes garantuojame aukščiausios kokybės produktus, kurie yra geros būklės ir atitinka mūsų standartus bei bendradarbiaujame su profesionaliais prekių ženklais, kurie užtikrina kokybę. Su meile www.homebynb.lt

Mūsų komanda sparčiai darbuojasi, todėl į Jūsų rūpimus klausimus bandome atsakyti kiek įmanoma greičiau. Mūsų klientų srautas vis labiau didėja, todėl kartais į Jūsų klausimus galime užtrukti atsakydami iki 1d.d., tad prašome Jūsų supratimo – Su meile www.homebynb.lt komanda ♡

Taip. Jūs galite pasirinkti prieš apmokant savo užsakymą, pristatymo skiltį pažymėdami nemokamas atsiėmimas mūsų parduotuvėje arba siūlome nemokamą pristatymą visiems užsakymams, kurių krepšelis siekia 50 Eur. Su Meile Natalijos Bunkės komanda www.homebynb.lt

Atsakymas: Mūsų fizinė parduotuvė Kęstučio g. 51, Vilnius dirba I-V 09:00 h-17:00 h.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top